Jak to bylo? Po galavečeru Met Gala jsem se rychle běžela převlíknout a utíkala na křest Stripáčů a Hampejzů od Daniela Flaszy do stripáče, kam mířil i Lofi, vzal si sebou pár drobných na striptérky, ale když jsem přišla já, hned se přišel seznámit a pozvat na drink, neměli tam Espresso martini, jako spravnej boss se hned předvedl a nechal mi dovést za jeden ze svazků z jiného baru espresso martini i s barmanem, který mi ho před vstupem namíchal přímo do skleničky a vyfotili nás u toho. 💯
Takhle pimpie poznala prvního real gho v celym příběhu a teď mu posílám dopisy, jak na běžícím pásu poprvé z venku, protože dřív jsem je psala z chládku jako on teď…🫡
Zbytek si přečtete v knize…
